ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2019–2021 Online Olympiad in Linguistics© 2019–2021 Online Olympiad in Linguistics

Contests

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Below is the final list of registered contestants.

All contestants337 

Aleksandrs ĀbeleRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Diāna AncāneRussianRīgas 71. vidusskola (Rīga)
Monta ApeinaneLatvianNeretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola (Nereta)
Dāvis ApfelbaumsLatvianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Artūrs ArtemjevsRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Milāna AuziņaLatvianUlbrokas vidusskola (Ulbroka)
Aleksandrs AvdejevsRussian34. vidusskola (Jūrmala)
Aleksandrs AzevsRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Žanis BaiksLatvianJ.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija (Daugavpils)
Dāvids BalodisLatvianJāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola (Lībagi)
Markuss BaltaisLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Skulte)
Elizabeta BaranovskaLatvianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Anna BarinovaRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Elvita BarinskaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ķekava)
Nellija BelovaRussianJēkabpils 2. vidusskola (Jēkabpils)
Aleksejs BelovsRussianRīgas Čiekurkalna pamatskola (Rīga)
Mare Ērika BeltaLatvianDraudzīgā Aicinājuma Liepājas Pilsētas 5. vidusskola (Liepāja)
Beatrise BērtuleLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ādaži)
Lāsma BērziņaLatvianPIKC Ventspils Mūzikas vidusskola (Ventspils)
Linda BiļinskaLatvianCēsu 1. pamatskola (Cēsis)
Alberts BilzēnsLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Elizabete BirzgaleRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Jekaterina BlinovaRussianDaugavpils 15. vidusskola (Daugavpils)
Maksimilians BotušansRussianLiepājas Liedaga vidusskola (Liepāja)
Estere BrasleLatvianKuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola (Kuldīgas novads)
Jūlija BrikovaLatvianDaugavpils Valsts ģimnāzija (Daugavpils)
Ingūna BuldureLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Sandis BuldurisLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Ralfs BuliņšLatvianZiemeļvalstu ģimnāzija (Jūrmala)
Annija BūmerteLatvianJelgavas 4. vidusskola (Jelgava)
Bogdans BusarinsRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Delfīna BusiginaRussianJelgavas Valsts ģimnāzija (Jelgava)
Vadims CasecnikovsRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Jūrmala)
Betija Elizabete CauņaLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Evelīna ČelbajevaRussianRēzeknes 2. vidusskola (Rēzekne)
Annija Amanda CimermaneLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Dominiks CipkinsLatvianRTU Inženierzinātņu vidusskola (Daugavpils)
Aleksejs DančuksLatvianMajoru vidusskola (Jūrmala)
Aleksandra DaņilovaRussianRTU Inženierzinātņu vidusskola (Rīga)
Laura DaugeleLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Vlada DenisaRussianRīgas Anniņmuižas vidusskola (Rīga)
Jelizaveta DeņisovaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Deniss DergačsRussianRīgas Ķengaraga vidusskola (Salaspils)
Paula Sonita DerumaLatvianRīgas Angļu ģimnāzija (Rīga)
Anastasija DibrivnajaRussianRīgas 80. vidusskola (Rīga)
Darja DolgopolovaRussianISMA vidusskola “Premjers” (Rīga)
Marija Simona DombrovskaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Krišs Jānis DombrovskisLatvianZiemeļvalstu ģimnāzija (Rīga)
Rebeka DoroņinaRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Jānis DrelingsLatvianDaugavpils Vienības pamatskola (Ilūkste)
Anna DrozdeckaRussianRīgas Ostvalda vidusskola (Rīga)
Domeniks DuncānsLatvianUlbrokas vidusskola (Ulbroka)
Aleksejs DutkevičsRussianJēkabpils 2. vidusskola (Jēkabpils)
Santa Elizabete DzirnieceLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Līva EglīteLatvianRTU Inženierzinātņu vidusskola (Baltezers, Ādažu novads)
Agnese ĒlerteLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Nika FiļipovaRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Oksana FjodorovaRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Vadims FjodorovsRussianJēkabpils 2. vidusskola (Jēkabpils)
Valerija FreibergaRussianRīgas Ostvalda vidusskola (Rīga)
Anna FrolovaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Jūrmala)
Artūrs Uldis GaisiņšLatvianRTU Inženierzinātņu vidusskola (Rīga)
Alīna GapejevaRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Samira Jeļizaveta GarajevaRussianDaugavpils 3. vidusskola (Daugavpils)
Dāgs Gustavs GarančsLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Zlata GarbuzaRussianDaugavpils Centra vidusskola (Daugavpils)
Maksims ĢermanovičsRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Anna GermansoneLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Varvara GeronimusRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Akvelīna GertnereLatvianDraudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola (Liepāja)
Marja GetņikovaRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Dārta GoblejaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Evgeniia GolopiatovaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Jegors GolovinsRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Evita GorenkoLatvianKrāslavas Valsts ģimnāzija (Krāslava)
Evita GoreshnyakRussianRīgas 40. vidusskola (Rīga)
Viktorija GraubiņaLatvianRīgas 64. vidusskola (Saulkrasti)
Sofja GriņovaRussianRīgas 21. vidusskola (Rīga)
Andrejs GrišinsRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Varvara GromovaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Aivita GrunaLatvianPriekuļu vidusskola (Priekuļu novads)
Daniils GuļņevsRussianLiepājas Liedaga vidusskola (Liepāja)
Jegors GurjevsRussianRīgas 80. vidusskola (Rīga)
Aleksis GūtmanisLatvianKuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola (Kuldīga)
Uvis GūtmanisLatvianSalaspils 1. vidusskola (Salaspils)
Telma HanzenaLatvianDaugavpils Valsts ģimnāzija (Daugavpils)
Aleksandrs IsajevsRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Jekaterīna IvanovaRussianDaugavpils 3. vidusskola (Daugavpils)
Daniils JahnenkoRussianRīgas 34. vidusskola (Rīga)
Kristīne JankovicaRussianLiepājas Valsts tehnikums (Liepāja)
Ērika JapiņaLatvianKrāslavas Valsts ģimnāzija (Izvaltas pagasts)
Maksims JarinovskisRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Juris JaunzemisLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ikšķile)
Vladislavs JegorovsRussianDaugavpils 15. vidusskola (Daugavpils)
Polina JeļinaRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Daniels JeļkinsRussianRīgas Ostvalda vidusskola (Rīga)
Darja JepifanovaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Diana JevsejevaRussianDaugavpils 15. vidusskola (Daugavpils)
Ariadna JudinaRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Anna JuknaRussianRīgas 40. vidusskola (Rīga)
Jeļizaveta JurjevaRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Nora JurkēvičaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Kārlis Rūdolfs KaktiņšLatvianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Sandis KalējsRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Elizabete Kalniņa-LibereLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Armands KaminsLatvianDaugavpils Valsts ģimnāzija (Daugavpils)
Viktorija KarpenkoRussianLiepājas Valsts 1. ģimnāzija (Liepāja)
Anastasija KarpovaRussianRīgas 86. vidusskola (Rīga)
Dana KaškureLatvianPriekuļu vidusskola (Priekuļi)
Rūdis KatkevičsLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Bauska)
Pauls KauķisLatvianRTU Inženierzinātņu vidusskola (Iecava)
Zane KeišaLatvianStacijas pamatskola (Balvi)
Tomass ĶerusLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Madara ĶezbereLatvianSaulkrastu vidusskola (Saulkrasti)
Dmitrijs KiseļovsRussianDaugavpils 15. vidusskola (Daugavpils)
Rasma Sandra KnipšeLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Salaspils)
Artemijs KobecsRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Darina KokļinaRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Milana KomisarovaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Andrejs KomissarovsRussianRīgas Valsts 2. ģimnāzija (Rīga)
Karīna KomrakovaRussianDaugavpils 3. vidusskola (Daugavpils)
Linda KonošķeLatvianBauskas Valsts ģimnāzija (Bauska)
Kaspars KopštālsLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Natalija KoreņevskaRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Laura KorņejevaLatvianLudzas pilsētas ģimnāzija (Ludza)
Jeļizaveta KorņilovaRussianRīgas valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Evelīna KoroševskaLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Alīna KorotčukaLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Karlīna Anna KorotkovaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Mārupe)
Karlīna KoršunaLatvianSalaspils 1. vidusskola (Salaspils)
Kristians KorzenevskisLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Fedor KoshkinRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Jūrmala)
Sofija KosjanovaRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Daniela KostenkoRussianRīgas 34. vidusskola (Rīga)
Kristīne KračusLatvianLudzas pilsētas ģimnāzija (Ludza)
Adriana KrastiņaLatvianCēsu 1. pamatskola (Cēsis)
Artūrs KrastiņšRussianJēkabpils 2. vidusskola (Jēkabpils)
Kate KrauzeLatvianKuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola (Kuldīga)
Jeļizaveta KravčenkoRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Saulkalne)
Jana KropaRussianDaugavpils 15. vidusskola (Daugavpils)
Eva KrupenkoLatvianRTU Inženierzinātņu vidusskola (Rīga)
Margarita KrutovaLatvianUlbrokas vidusskola (Pierīga, Stopiņu novads)
Borislavs KučiksRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Sergejs KudinovsRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Veronika KudrjašovaRussianRīgas 95. vidusskola (Jaunolaine)
Aleksejs KuksjonoksRussianDaugavpils 15. vidusskola (Daugavpils)
Signija KulačkovskaLatvianLudzas pilsētas ģimnāzija (Ludza)
Sabīne KužeļevaLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Laura Viktorija LagzdiņaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Jaunmārupe)
Sabīne LaipnieceLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Artis ĻaksaLatvianKrāslavas Valsts ģimnāzija (Šķipi)
Kristīna LapinskaRussianDaugavpils 15. vidusskola (Daugavpils)
Nikita LaviginsLatvianJēkabpils Valsts ģimnāzija (Jēkabpils)
Lauris LeimanisLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Piņķi)
Linda LeišavnieceLatvianUlbrokas vidusskola (Saurieši)
Anastasija LepaRussianPIKC “Liepājas Valsts tehnikums” (Liepāja)
Amanda LeščinskaLatvianLudzas pilsētas ģimnāzija (Ludza)
Aleksejs ĻešķevičsRussianDaugavpils 3. vidusskola (Daugavpils)
Pēteris LeveikaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Chuhan LiLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Paula LībekaLatvianDraudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola (Liepāja)
Maksims LibensonsRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Elvita LiepiņaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Niks LiepiņšRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Olivers LigersLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Līči, Stopiņi)
Dāvis LinkaitsLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Romāns LisaksRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Austra LitaunieceLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Kristaps LopatkoLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Rolands LopatkoLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Oļegs LošaksRussianDaugavpils Centra vidusskola (Daugavpils)
Ivans ĻouškinsRussianRīgas Ostvalda vidusskola (Rīga)
Gunta LozdaLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Rainers Lūsītis-PreimanisLatvianRīgas Pļavnieku pamatskola (Rīga)
Romans ĻvovsRussianRīgas Valsts 2. ģimnāzija (Rīga)
Viktorija MakovičaRussianDaugavpils Centra vidusskola (Daugavpils)
Anna ManakovaRussianRīgas 40. vidusskola (Rīga)
Estere MancevičaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Eva MarhilevičaLatvianDaugavpils Valsts ģimnāzija (Krāslava)
Olga MarkovaRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Braiens MartinsonsLatvianRīgas Valsts 2. ģimnāzija (Rīga)
Lorenss MartinsonsLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Anna MaskaļovaRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Loreta MeikšāneLatvianJēkabpils 3. vidusskola (Krustpils novads)
Tīna MeinardeLatvianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Džonatans MelgalvisLatvianRTU Inženierzinātņu vidusskola (Rīga)
Kaiva MellereLatvianVentspils 4. vidusskola (Ventspils)
Matīss MelngailisLatvianPumpuru vidusskola (Jūrmala)
Jete MezīteLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Kristiāna MičuleLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Katrīna MihailovaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Linda MillereLatvianCēsu 1. pamatskola (Cēsis)
Elza MincenhofaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Anna MinnoRussianRīgas Ostvalda vidusskola (Rīga)
Laura MirčenkoLatvianLiepājas Valsts 1. ģimnāzija (Liepāja)
Līva MirekaLatvianEdgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola (Lielvārde)
Amālija MirzojaneRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Paula MolodavčenkoLatvianLudzas pilsētas ģimnāzija (Ludza)
Jana MorozjukaRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Marija MorozovaRussianRīgas 46. vidusskola (Rīga)
Armands MūrnieksLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Marija NanojanaRussianLiepājas Liedaga vidusskola (Liepāja)
Karolīna NazarenkoRussianLiepājas Liedaga vidusskola (Liepāja)
Denis NazarovsLatvianPriekuļu vidusskola (Priekuļi)
Ivans NazarovsRussianRīgas Purvciema vidusskola (Rīga)
Milana NeškoRussianRīgas Anniņmuižas vidusskola (Rīga)
Samanta ŅesterenkoLatvianJēkabpils 3. vidusskola (Jēkabpils)
Anastasija OrlovskaRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Jegors OrsersRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Emīlija OševerovaRussianRīgas 34. vidusskola (Rīga)
Līna OsīteLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Darja OvčiņņikovaLatvianRīgas 46. vidusskola (Rīga)
Toms OzoliņšLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Ilja OžvātsRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Estere Elīza PaņinaLatvianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Hanna PaškevicaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Maksims PaškevičsRussianRīgas 10. vidusskola (Rīga)
Ivans PatrikejevsRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Marija PaulāneLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Nikita PegovRussianRīgas 22. vidusskola (Rīga)
Samanta PelšeLatvianPriekuļu vidusskola (Liepa)
Anastasija PermjakovaRussianRīgas 10. vidusskola (Rīga)
Marija PetrovaRussianRīgas 34. vidusskola (Rīga)
Ilze PīpkalējaLatvianJēkabpils 3. vidusskola (Jēkabpils)
Emīls PitrānsLatvianDaugavpils Saskaņas pamatskola (Daugavpils)
Selīna PlociņaLatvianUlbrokas vidusskola (Upeslejas, Stopiņu novads)
Loreta PohevičaLatvianDraudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola (Liepāja)
Ramona PoreitereLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Baloži)
Pāvels PozdejevsRussianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Samanta PrikšāneLatvianKrāslavas Valsts ģimnāzija (Krāslavas novads)
Evija PriverteRussianRīgas 80. vidusskola (Rīga)
Melissa PudenkoRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Viktorija PurvinskaLatvianMērsraga vidusskola (Mērsrags)
Laura PutneLatvianKrāslavas Valsts ģimnāzija (Krāslava)
Patrīcija RaciborskaLatvianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Alevtina RačkovaRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Valērija RadionovaRussianJēkabpils 2. vidusskola (Jēkabpils)
Anna RadkevičaRussianRīgas 34. vidusskola (Rīga)
Sendija RafeldeLatvianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Timurs RagozinsRussianDaugavpils 9. vidusskola (Daugavpils)
Liene RauzaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Ikšķile)
Ilya ReutinRussianRīgas 40. vidusskola (Rīga)
Ņikita RezenovsRussianLiepājas Liedaga vidusskola (Liepāja)
Jeļizaveta RjabovaRussianMoscow School on the South-West No.1543 (Moscow)
Paula RocēnaLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Milana RomanovaRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Samanta RozentāleLatvianCēsu 1. pamatskola (Cēsis)
Sabīne Greisa RozīteLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Kira RudišaRussianRīgas 40. vidusskola (Rīga)
Kārlis RupainisLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Ekaterina RusinovaRussianRīgas Ostvalda vidusskola (Rīga)
Stefānija ŠablovskaRussianRīgas Anniņmuižas vidusskola (Rīga)
Sabīna SaidovaRussianLiepājas Liedaga vidusskola (Liepāja)
Reinis SalaksLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Ksenija SaļņikovaRussianRīgas 95. vidusskola (Rīga)
Simone Šapale-MamošinaLatvianUlbrokas vidusskola (Salaspils)
Ekaterina SaraevaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Evelīna ŠarkovskaLatvianViļānu vidusskola (Viļāni)
Viktorija ŠarovaRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Liana ŠaternikaRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Arsenijs ŠčadilovsRussianRīgas 40. vidusskola (Rīga)
Vsevolods ŠčadilovsRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Viviāna ŠčerbakovaRussianRīgas 40. vidusskola (Rīga)
Lina SchmidtRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Hugo SeleckisLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Melita SemjonovaLatvianAta Kronvalda Durbes pamatskola (Rāva)
Valērijs ŠermanisRussianRīgas 10. vidusskola (Rīga)
Žanis ServutsRussianDaugavpils 15. vidusskola (Daugavpils)
Miks ŠicsLatvianRTU Inženierzinātņu vidusskola (Rīga)
Emīlija Anna SilabriedeLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Darja SiņakovaRussianDaugavpils 3. vidusskola (Daugavpils)
Jeļizaveta SivačovaRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Daniils SklyarovRussianĀdažu Brīvā Valdorfa skola (Ādaži)
Marta Estere SkrābāneLatvianJēkabpils 3. vidusskola (Jēkabpils)
Ksenija Sofija SlaveckaRussianDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs (Daugavpils)
Rihards SlišānsLatvianZiemeļvalstu Ģimnāzija (Rīga)
Madara ŠlitkeLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Sandis SmeilisLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Leonīds SoņinsRussianDaugavpils 15. vidusskola (Daugavpils)
Edvards Sprindžuks-GolubcovsLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Kristīne SpruksteLatvianUlbrokas vidusskola (Saurieši)
Viesturs SpūlisLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Sandija SpundiņaLatvianBauskas Valsts ģimnāzija (Bauska)
Darja StarikovaRussianRīgas 46. vidusskola (Rīga)
Nestors StarostinsRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Diāna SteckaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Salaspils)
Evelīna ŠtefenbergaLatvianVentspils 4. vidusskola (Ventspils)
Elēna ŠteinaLatvianIrlavas pamatskola (Tukums)
Sofja StepanovaRussianRīgas 40. vidusskola (Rīga)
Tomass Kristiāns ŠternsLatvianRTU Inženierzinātņu vidusskola (Kandava)
Edvards StugisLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Aija SudrabaLatvianPIKC “Liepājas Valsts tehnikums” (Aizputes novads)
Stanislava ŠuļženkoRussianRīgas Anniņmuižas vidusskola (Rīga)
Nils SūnaLatvianZiemeļvalstu ģimnāzija (Rīga)
Eduards ŠvarcsLatvianRēzeknes 5. vidusskola (Rēzekne)
Jūlija TatarincevaRussianLiepājas Liedaga vidusskola (Liepāja)
Laura TenbergaLatvianTukuma Raiņa ģimnāzija (Engures novads)
Nikolīne Krista TesļukaLatvianTukuma Raiņa ģimnāzija (Tukums)
Aleksandrs TihenkoRussianRīgas 40. vidusskola (Rīga)
Vladislavs TiščenkoRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Jūrmala)
Elmīra TisenaRussianRīgas Valsts 2. ģimnāzija (Rīga)
Violeta TrivoženkoLatvianJēkabpils 3. vidusskola (Jēkabpils)
Elizabete TungusovaRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Karīna TutinaRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Anna UgaineLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Timurs Timofejs UlanovsRussianRīgas Purvciema vidusskola (Rīga)
Daniela Umbraško-GramaneLatvianJēkabpils 3. vidusskola (Jēkabpils)
Kitija UpenieceLatvianRīgas Pļavnieku pamatskola (Rīga)
Elīna UrbāneLatvianKuldīgas mākslas un humanitāro zinību vidusskola (Kuldīga)
Jūlija VaikuteRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Sabīne VaišļaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Viktorija VaišļaLatvianKrāslavas Valsts ģimnāzija (Auleja)
Olivers VasiļevskisLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Karina VasiļjevaRussianDaugavpils Centra vidusskola (Daugavpils)
Marija VasiļjevaRussianRīgas Purvciema vidusskola (Rīga)
Dace VerpakovskaLatvianVentspils 4. vidusskola (Ventspils)
Eva ViļumsoneLatvianValmieras Valsts ģimnāzija (Valmiera)
Vasiļisa VlasenkoRussianRīgas Valsts 2. ģimnāzija (Rīga)
Ēriks VoroņinsRussianJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola (Rīga)
Nikita VoznyRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Lika ZacmaneRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Darja ZaharovaRussianLiepājas Liedaga vidusskola (Liepāja)
Ņika ZaharovaRussianRīgas 21. vidusskola (Rīga)
Jaroslava ZajakinaRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Anete Luīze ZaļāLatvianSaulkrastu vidusskola (Saulkrasti)
Marta ZamarīteLatvianLiepājas Valsts 1. ģimnāzija (Pāvilosta)
Alīna ŽarovaRussianVentspils 3. vidusskola (Ventspils)
Ketlīna ZdanovskaLatvianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Agnese ŽelepeneRussianDaugavpils 3. vidusskola (Daugavpils)
Alise ZiediņaLatvianUlbrokas vidusskola (Ulbroka)
Klinta ZiediņaLatvianCēsu 1. pamatskola (Cēsis)
Līga ZiediņaLatvianLiepājas Valsts tehnikums (Liepāja)
Reinis ZonenbergsLatvianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Jūrmala)
Megija ZorģeLatvianDraudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola (Liepāja)
Sebastians ŽudiēRussianRīgas Valsts 1. ģimnāzija (Rīga)
Helēna ZvaigzneLatvianVentspils Valsts 1. ģimnāzija (Ventspils)
Agnija Paula ZvinguleLatvianKuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola (Kuldīga)